Maj 28, 2020

Machina w TERAZ ROCK

Niezmiernie miło jest przeczytać recenzje płyty, która pojawiła sie w najnowszym TERAZ ROCK. Dziekujemy za prawdziwe i miłe słowa całej redakcji. POZDROCK.

Grudzień 1, 2019

Premiera płyty - CZARODZIEJE PUSTYCH SŁÓW

"Czarodzieje pustych słów" to pierwsza płyta MACHINY, którą można było "posłuchać" i "przeżyć" podczas koncertu promujacego płytę. Koncert odbył się 1 grudnia w KLUBIE30 w Lublinie. Fotorelacja (R. Grablewski) w naszej galerii. ENJOY

Kwiecień 12, 2019

KONCERT - GOSPODA LEŚNA

koncert machina lublin

Długi weekend zbliza się wielkimi krokami, zaplanujcie go razem z nami! Zapraszamy 1 maja 2019 na nasz koncert który odbedzie się w Gospodzie Leśnej w Świdniku (ul. Wiejska 13), zaczynamy o godzinie 20:00. Ilość miejsc nieograniczona, gramy na świeżym powietrzu. Impreza jest biletowana - 15 PLN. Zagramy jak zawsze energetycznie i rockendlowo oprócz naszych autorkich utworów, które można usłyszeć na naszej płycie "Czarodzieje pustych słów" zagramy kilka coverów.

Styczeń 26, 2019

Nowa nazwa!

Cześć!! Po 10 latach grania pod nazwą Deluxe, po długich i burzliwych naradach podjęliśmy wspólną jednogłośną decyzję. Zmieniamy nazwę. Od dzisiaj będziemy występowali pod szyldem - MACHINA. Mamy nowe logo, nowy profil na youtube, facebooka i nowe treści na stronie itp. Niebawem na nowym kanale pojawia się tegoroczne materiały, utwory... trzymcie się, niech MACHINA będzie z Wami !!:) Niebawem nowa płyta pod szyldem MACHINA.

Marze 11, 2017

Koncert w Puławach.

Trochę Rocka w czasie Postu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło, dlatego też chcielibyśmy wszystkich zaprosić na Koncert Deluxe w Puławach. Obiecujemy, że jak zawsze, będzie dużo dobrego grania. Zagramy materiał autorski, okraszony znanymi i lubianymi coverami. Z naszych instrumentów popłynie masa pozytywnej energii, która niewątpliwie sprawi, że poczujecie się wspaniale!! Razem z nami, tego wieczoru zagra zespół z Dęblina - We're Back in Shadow, ludzie, którzy pomimo młodego wieku zawodowo cisną!! Serdecznie zapraszamy 18 marzec 2017 (sobota), godzina 19:30, Kawiarnia u Smoka - PUŁAWY

Luty 17, 2017

Deluxe na muzycznej scenie w "Nowym Świecie"

koncert deluxe nowy świat lublin

Same fajne chłopaki, dużo dobrej muzyki, eksplozja dźwięku, wirtuozerskie solówki okraszone solidnym groovem sekcji rytmicznej. Pojawi się kilka nowości, będzie można również nabyć naszą epkę – „Deluxe Edition”. Wszystkich gorąco zapraszamy. Początek imprezy godzina 20.00, wstęp wolny. Nie siedźcie w domu w ostatki, wpadajcie do Nowego Światu!! Pozdrock!!

Styczeń 22, 2017

Koncert w Świdnickiej Zagłobie

28 stycznia 2017 (sobota) godzina 20:30 Deluxe zagra w Świdnickiej Zagłobie. Zapowiada się energetyczno-rockowy wieczór z Deluxami. Serdecznie zapraszamy.

Listopad 21, 2016

Mocne rozpoczęcie weekendu

25 listopada 2016 (piątek) godzina 20:00 Deluxe zagra w Lubelskiej Spirali. Czy nowy gitarzysta z zespołu Deluxe - Adam Stańczak sprawi, że nie jedna fanka "odleci" :-) słuchając jego gry, nie wspominając o solóweczkach :). Zapraszamy, mocne granie w doborowym towarzystwie.

Kwiecień 11, 2016

Deluxe in studio Live WDK Włodawa

Dziękujemy dyrektorowi WDK Łukaszowi Zdolskiemu za zaproszenie, efektem czego jest realizacja 2 utworów na "setkę". Nasz autorki utwór "To twoje życie" i cover Grzegorza Turnaua "Atlantyda" w aranżacji DELUXE.

Wrzesień 14, 2014

Grand Prix na Blues Meeting w Krasniku

Na VI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Bluesowej „KRAŚNIK BLUES METING 2014” DELUXE otrzymał nagrodę główną! Jury Festiwalu w składzie: Sławek Wierzcholski- Przewodniczący, Leszek Cichoński, Radek Barczak, Bartek Abramowicz oraz Adam Dobrzyński postanowiło, że to zespół Deluxe zasłużył na Grand Prix. W części konkursowej wystąpiło osiem Zespołów, a poziom Wykonawców stał na najwyższym poziomie. Zagrali: DELUXE, FSC HOT ROD, LORNETA, SEXY MAMA BLUES BAND, COŚ TAK O, SIDE-ROAD, SIMPLE WINE oraz THEBL BLUES BAND. Zespół Deluxe wykonał dwa autorskie utwory oraz jeden cover. Gwiazdami festiwalu Kraśnik Blues Meeting 2014 byli: SŁAWEK WIERZCHOLSKI i NOCNA ZMIANA BLUESA, NIKI BUZZ (USA) z zespołem DR BLUES & SOUL RE VISION, LESZEK CICHOŃSKI, GANG OLSENA oraz PAWKIN „Blues Project”..

Kwiecień 25, 2015

Łowicka majówka motocyklowa

22 maja 2015 (piątek) godzina 21:00 Deluxe zagra na corocznym Zlocie Motocyklowym w Nieborowie k/Łowicza. Zapowiada się ponad pół tysiąca motocyklów, dobra zabawa i jeszcze lepsza muzyka

Kwiecień 23, 2015

Dni funduszy europejskich

9 maja 2015 (sobota) Kabaret Smile, Enclose, Deluxe Rock Music School wystąpią na Placu Zamkowym podczas drugiej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zapraszamy na piknik całe rodziny z dziećmi, przewidziano wiele atrakcji. Udział w imprezie będzie bezpłatny.

Kwiecień 15, 2015

Koncert w Piwnicy

30 kwietnia 2015 (czwartek) zagramy dla Was energetyczny koncert w Janowie Lubelskim. W tamtych rejonach jeszcze Nas nie było! Wjazd za Free, start godzina 21:00.

Styczeń 1, 2015

Koncert dla Jasia

18 stycznia 2015 (niedziela) w Studenckim Klubie KAZIK odbędzie się koncert, podczas którego 100% kasy z biletów przeznaczone będzie na ratowanie zdrowia i życia małego JASIA. Star 20:00, ul. Nadbystrzycka 40A. Zagramy razem z naszym zaprzyjaźnionym zespołem COŚ TAK O. Bilety min. 5 PLN. Zapraszamy na facebooka

Lipiec 3, 2014

Wakacyjna scena bluesa

Tym razem zespół Deluxe zagra w Kazimierzu nad Wisłą. Koncert odbędzie się w ramach "Wakacyjnej Sceny Bluesa" Zagramy trochę bardziej na bluesowo, choć oczywiście nie zabraknie sztandarowych numerów z naszego repertuaru jak choćby Highway to Hell - AC/DC, Wishing Well - Free oraz oczywiście naszych autorskich kawałków. Impreza odbędzie się na terenie hotelu "Zajazd Piastowski", poczatek godzina 19.00, wstęp WOLNY!!! ZAPRASZAMY.

Maj 11, 2014

Warsztaty muzyczne w Start-Meta

Rockowe klasyki w wykonaniu zespołu Deluxe zabrzmią na Bielanach w ramach cyklu „Muzyka na Wrzecionie” 16 maja w Mediatece Start-Meta odbędzie się drugi koncert z cyklu „Muzyka na Wrzecionie”. Na scenie pojawi się grupa Deluxe – młody polski zespół rockowy z Lublina. Artyści zaprezentują swoje autorskie kompozycje oraz własne aranżacje niezapomnianych utworów muzyki rockowej takich wykonawców jak AC DC, Whitesnake, Cream, Bad Company, Led Zappelin czy Lenny Kravitz. Rozpoczęcie koncertu o godz. 19.00 w Mediatece Start-Meta, ul. Szegedyńska 13. Wstęp wolny. Koncert zostanie poprzedzony warsztatami wokalno-instrumentalnymi dla bielańskiej młodzieży gimnazjalnej i licealnej, które odbędą się w dniach 12 i 16 maja 2014 r. w godz. 17.00-19.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisy pod numerem tel. (22) 291 44 61.

Sierpień 12, 2013

Dożynki Radawiec

1 wrzenia 2013 (niedziela) Lotnisko Radawiec k/Lublina, godz: 15:45-22:00, wspęp wolny